O nas

Szwajcarska jakość dla wymagających klientów

Firma Landert Motoren AG jest niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym, które prowadzi swoją działalność na pięciu kontynentach. Od 1924 roku firma wytwarza zaawansowane produkty przemysłowe. Nawet najbardziej wymagający klienci wysoko oceniają stopień innowacyjności oraz jakość produktów. Grupa Landert Motoren zatrudnia obecnie ponad 750 pracowników.

Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Szwajcarii, w miejscowości Bülach w pobliżu Zurychu. Przedsiębiorstwo dysponuje na całym świecie 16 spółkami wchodzącymi w skład grupy i jest oparte na dwóch filarach: TORMAX (technika napędów drzwiowych) oraz SERVAX (silniki elektryczne dostosowane do potrzeb klientów.

TORMAX jest jednym z wiodących europejskich producentów automatycznych systemów drzwiowych i realizuje na całym świecie wspólnie ze sprawdzonymi partnerami rozwiązania w dziedzinie drzwi automatycznych. Sercem każdego rozwiązania jest napęd drzwiowy, który firma TORMAX sama projektuje, konstruuje i produkuje w Szwajcarii oraz Niemczech. Automatyczne drzwi marki TORMAX montowane są w budynkach biurowych, centrach handlowych, w hotelach, restauracjach, sklepach, na lotniskach i dworcach, statkach a także w domach mieszkalnych - krótko mówiąc - w setkach tysięcy budynków na całym świecie.

 

Które drzwi możemy dla Państwa otworzyć automatycznie?